eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

W środę spotkanie z Pionierami Gryfina!

Już w najbliższą środę, 2 marca w sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury przy ul. Szczecińskiej 17 odbędzie się spotkanie z bohaterami książki „Pionierzy Gryfina”

Nie dziwi więc, że twórcy Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij postanowili zorganizować spotkanie z autorem książki wydanej przez Gazetę Gryfińską. Na stronie internetowej festiwalu, którego najważniejszą ideą są spotkania z podróżnikami, można przeczytać: podróżować będziemy nie tylko w przestrzeni, ale i w czasie. Odbędzie się wyjątkowe spotkanie z Kubą Kasprzykiem oraz z bohaterami jego książki „Pionierzy Gryfina”. To będzie jedyna w swoim rodzaju podróż do czasu początków polskiego Gryfina.

- Niezwykle miło mi poinformować, że zaproszenie do udziału w spotkaniu przyjęło pięcioro bohaterów książki: Bronisława Lewandowska, Teofila Pawlak, Roman Grzegorek, Michał Rubczak i Jan Wierzbicki - informuje Kuba Kasprzyk.

Godzinne spotkanie obędzie się w środę, 2 marca o godz. 16.30. Po jego zakończeniu pojawi się możliwość zdobycia autografów bohaterów książki, którą będzie można zakupić tego dnia także w Gryfińskim Domu Kultury przy ul. Szczecińskiej 17. W dalszym ciągu książka dostępna jest w wielu punktach na terenie Gryfina (pełna lista na www.egryfino.pl).

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu