eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

W weekend trzy kiermasze dla Ani Orłowskiej

W najbliższy weekend odbędzie się nie jeden, lecz trzy kiermasze dla Ani z SMA1. Poniżej komunikat nadesłany przez organizatorów

Serdecznie zapraszamy na bazarek, który odbędzie się w sobotę 22 maja na ul. Flisaczej 65 przy Intermarche. Odbędzie się tam Anusiowy Bazarek SMAkosza.


Jeśli masz ochotę na:

- pyszne szczecińskie paszteciki z barszczem
- ciasta, beze, rogaliki, babeczki
- domowe pierogi
- krokiety
- kopytka
- bigos
- domowy chlebek
- sajgonki
- domowy smalec

Oraz

- lemoniadę, pączki, różności (książki, pluszaki, zabawki i wiele wiele innych), to koniecznie zapamiętaj ten adres.

Zachodniopomorska ekipa Ani nie ustaje. Zapraszamy też w niedzielę 23 maja do Widuchowej, gdzie tym razem, oprócz ciast i loterii fantowej, będziemy mieć dla wszystkich smakoszy pierogi, krokiety, kopytka, bigos, smalec domowy i inne pyszności. Będziemy was wypatrywać w niedzielę od godziny 12.00. Sami spójrzcie, jak urokliwe to tereny, w czym pomoże widuchowski taras widokowy.


Zielono na placu Ks. Barnima I

Natomiast w Gryfinie będziemy czekać na was w dniach 22 i 23 (sobota i niedziela) od godziny 10.00. W sobotę przy wspomnianej ulicy 9 Maja, zaś w niedzielę w dobrze znanej wam lokalizacji na Placu Księcia Barnima I, gdzie również od godziny 10.00 będziemy mieli do zaoferowania domowe pyszności m.in. pierogi, krokiety, kopytka oraz kwiatki z okazji Dnia Matki.

- Odbędzie się sprzedaż charytatywna, krzewów, kwiatów doniczkowych do wewnątrz i na zewnątrz - informuje nas Katarzyna Korczyńska, który organizuje "zielony kiermasz" jako gest solidarności z mamą Ani - Joanną Orłowską.

Sponsorami są: Gospodarstwo Ogrodnicze Celmer; Centrum Ogrodnicze Rajski Ogród Szczecin; Gospodarstwo Ogrodnicze Z. i A. Wężowscy; Zaganiacz Wiesława Mielno Gryf; Ogrodnictwo Beata Matusik Szczawno; Osoby prywatne: Anna Rudnik Daleszewo; Olga Zamolska;Barbara Kosmalska; Świetlica Wiejska Daleszewo oraz Szkółka Drzew i Krzewów Szczecin, Binowo.


Przyjdźcie wesprzeć Anię i przekonajcie się, jak SMAczne może być pomaganie! Uzbierane środki materialne przeznaczone będą na wsparcie leczenia Ani Orłowskiej (szczegóły TUTAJ).