eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Wakacje w Gryfinie! Robotyka, LEGO kreatywne i Minecraft!

Wakacje coraz bliżej. Wszyscy powoli myślimy jak zaplanować naszym pociechom wakacje, zastanawiamy się czego po roku spędzonym w domu najbardziej będą potrzebować.

Wakacje coraz bliżej. Wszyscy powoli myślimy jak zaplanować naszym pociechom wakacje, zastanawiamy się czego po roku spędzonym w domu najbardziej będą potrzebować. Mamy do wyboru oferty obozów i kolonii, istnieje duża szansa, że będzie zgoda na taką formę wypoczynku, ale pewności nie mamy. Dzieci mogą ten czas spędzić także z dziadkami, jest to wygodne rozwiązanie, tylko to będzie kolejny czas spędzony z dorosłymi.

Dzieci potrzebują obecności rówieśników, potrzebują wspólnej zabawy, grywalizacji, wyzwań, wspólnej nauki. Ten rok to pokazał i coraz częściej mierzymy się z jego konsekwencjami. Dzieci potrzebują poczuć się częścią grupy, potrzebują uczyć się jak być w grupie budować relacje. Dlatego warto uzupełnić plany wakacyjne także o czas spędzony w mieście w gronie rówieśników.

Warsztaty całodniowe, to bezpieczne rozwiązanie, czas spędzony w grupie dzieci, pełen wspólnych wyzwań i działań. Ponadto warsztaty z programowania i robotyki to forma spędzenia czasu wakacyjnego, która mimo obostrzeń była dopuszczalna w ostatnie wakacje oraz ferie zimowe. Istnieje wobec tego pewność, że w te wakacje zajęcia będą mogły się odbywać!

Firma Twój Robot już po raz kolejny organizuje zajęcia edukacyjne w Gryfinie. W tym roku warsztaty realizowane są pod hasłem: WRESZCIE RAZEM! Zajęcia łączą pasję dzieci do budowania z klocków LEGO, ulubionej gry Minecraft, programowania i robotyki. Zapowiada się fascynującą wakacyjna podróż!

Warsztaty całodniowe są dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat!
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w Gryfinie, przy ul. Krasińskiego 82U/25
Godziny zajęć: 8-16
zajęcia przewidziane są z wyżywieniem, owocami i napojami.

Zapisy: KLIKNIJ TUTAJ

Kontakt telefoniczny z organizatorami pod nr tel. 885 509 501