eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Wciąż szukają zaginionego Sebastiana [FOTO]

Foto: Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze
Foto: Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze

Trwają poszukiwania 26-letniego Sebastiana, który w sobotę 14 sierpnia, około godziny 20:00, opuścił samochód w miejscowości Wirów, po czym oddalił się w nieznanym kierunku

Chociaż minęły już dwa tygodnie od tego zdarzenia, rodzina i przedstawiciele służb nie tracą nadziei. W piątek znów podjęto działania, mające na celu odnalezienie mężczyzny.

- Członkowie GSR wraz z przedstawicielami Policji, Ochotniczej Straż Pożarnej z Gminy Gryfino, Państwowej Straży Pożarnej oraz Straży Leśnej, podejmowali działania poszukiwawcze zaginionego Sebastiana Sierpińskiego w okolicy miejscowości Wirówek. W sumie w działaniach poszukiwawczych wzięły udział 52 osoby - czytamy na stronie Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego.

Podobne akcje trwają również w innych miejscach naszego województwa. Przypominamy opis zaginionego. W galerii znajduje się natomiast jego fotografia.

 

RYSOPIS ZAGINIONEGO:

wzrost: około 185cm,

sylwetka: szczupła

włosy: krótkie ciemne

oczy: niebieskie

uzębienie: pełne

Ubiór: czarna koszulka, krótkie czarne spodenki, może mieć słomiany kapelusz.

Wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionego proszę kierować bezpośrednio do Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie pod nr. tel. 47 7823511 lub pod nr. alarmowy 112.