eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Wiemy, kto zastąpi Krzysztofa Czosnowskiego

Były naczelnik, Krzysztof Czosnowski
Były naczelnik, Krzysztof CzosnowskiAutor: Rafał Remont

Do Urzędu Miasta i Gminy Gryfino wpłynęły dwie oferty na stanowisko naczelnika Wydziału Planowania Przestrzennego, Strategii, Rozwoju i Inwestycji. Lepszą okazała się być oferta kandydata ze Szczecina

Przeprowadzenie konkursu było konsekwencją rezygnacji z pracy Krzysztofa Czosnowskiego, który do tej pory zajmował stanowisko naczelnika w wydziale inwestycji. Potencjalni kandydaci mieli czas do 12 sierpnia, aby dostarczyć wymagane dokumenty do gryfińskiego magistratu.

- Wpłynęły dwie kandydatury na stanowisko naczelnika wydziału inwestycji – mówi Mieczysław Sawaryn, burmistrz Gryfina.

Powołana komisja musiała zapoznać się i sprawdzić pod względem formalnym złożone przez kandydatów dokumenty.

- Konkurs na naczelnika wygrał Bartosz Boguski ze Szczecina – informuje Ewa Sznajder, sekretarz gminy Gryfino. – Spełnił wszystkie wymogi formalne, posiada niezbędne uprawnienia oraz doświadczenie – dodaje.

Jak udało nam się ustalić, Bartosz Boguski do tej pory pracował w wojewódzkim inspektoracie nadzoru budowlanego w Szczecinie.

Były naczelnik, Krzysztof Czosnowski miał pracować do końca sierpnia, jednak już od ubiegłego tygodnia nie jest pracownikiem urzędu. Nie wiadomo, od kiedy nowy naczelnik rozpocznie pracę w gryfińskim magistracie. Związane jest to z terminem rozwiązania umowy z poprzednim pracodawcą.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu