eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Wiosna Biedronia rozkwita w Gryfinie

Autor: Robert Sabadini

7 lutego odbyło się pierwsze spotkanie sympatyczek i sympatyków nowo tworzącej się partii Wiosna - Roberta Biedronia w Gryfinie. Na spotkaniu obecnych było około 30 osób

Wśród nich były m.in. koordynatorka regionalna Małgorzata Prokop Paczkowska, koordynatorka okręgowa Dorota Markiewicz oraz koordynatorka powiatowa Katarzyna Kotula. Częścią Gryfińskiego zespołu tworzących się struktur partii Wiosna, jest także Michał Bojda. Obecnie partia jest na etapie rejestracji oraz tworzenia struktur powiatowych. Koła sympatyków istnieją już od kilku miesięcy, w każdym dużym mieście.

- Spotkanie przebiegło w atmosferze debaty i dyskusji o Polsce w jakiej chcemy żyć, wychowywać dzieci, i jaką chcemy kształtować dla następnych pokoleń. Polsce otwartej progresywnej, tolerancyjnej, nowoczesnej, z edukacją na miarę XXI wieku. Polsce, która zapewni godne życie wszystkim swoim obywatelkom i obywatelom, która będzie respektować nasze prawa w poczuciu równości wszystkich obywateli i obywatelek,  ale też w trosce o środowisko i ochronę praw zwierząt zapewni nam zrównoważony rozwój. Polsce w której polityka będzie kształtowana na podstawie dialogu z obywatelami. Najważniejsze trzy filary partii Wiosna to człowiek, wspólnota i państwo któremu ufam. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy. Wkrótce więcej informacji na temat na naszych działań – mówi Katarzyna Kotula.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu