eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

WOŚP zagra w najbliższą niedzielę!

12 stycznia odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem wielkiej zbiórki i licytacji będzie pozyskanie środków dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Jak co roku, także nasze miasto włączy się do orkiestrowego grania

Od rana na ulicach naszego miasta będzie można spotkać wolontariuszy. Wszyscy, którzy będą chcieli wesprzeć akcję, będą mogli wrzucać pieniądze do specjalnych puszek WOŚP i tradycyjnie za datek otrzymać orkiestrowe serduszka.
Miejscem centralnym gryfińskiego finału WOŚP będzie tym razem Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie. Tam swoją siedzibę będzie miał sztab, a od godz. 17.00 odbywać się będą m.in. wokalne i taneczne prezentacje lokalnych artystów, pokazy pierwszej pomocy i orkiestrowy kiermasz przekazanych przez gryfinian fantów. Ich spis można znaleźć TUTAJ. Nie zabraknie tradycyjnych stoisk z domowymi ciastami, a od godz. 11.00 organizatorzy zapowiadają także możliwość skorzystania z usług… fryzjerów i makijażystów z Salonu Prestiż w Gryfinie. Wszystkie zebrane tego dnia pieniądze trafią do puszki WOŚP.

O godz. 14.00 rozpocznie się 22. Super Błyskawiczny Orkiestrowy Turniej Szachowy. Prócz zmagań na szachownicach przewidziano wystawę kompletów szachowych. Więcej informacji o turnieju na stronie bialypion.pl.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu