eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Wspominali Krzysztofa Orłowskiego

Rok temu tragicznie zginął znany gryfiński motocyklista – Krzysztof Orłowski. W przeddzień rocznicy jego śmierć wielu pasjonatów jednośladowców postanowiło uczcić pamięć kolegi. W tym celu zebrali się na nabrzeżu, a następnie całą grupą pojechali na cmentarz, gdzie na grobie Krzysztofa zapalili znicze.

- Wciąż mocno przeżywamy utratę naszego kolegi, do dziś nie możemy się z tym pogodzić. To dla nas wielka tragedia. Rocznica przypada co prawda w poniedziałek, ale większość z nas ma obowiązki służbowe, dlatego postanowiliśmy spotkać się dzisiaj – mówi Mariusz Karpiński „Kurier”.

Bliskim przyjacielem śp. Krzysztofa był Marcin Zarzycki, pseudonim Siwy. Panowie mieli na kurtkach ten sam symbol – orła.

- Jak widać Krzysztof ma wielu przyjaciół. Powspominamy, wypijemy kawę i pojedziemy zapalić znicz na gryfińskim cmentarzu – mówi M. Zarzycki.

- Marcin zawsze jeździł z Krzyśkiem. Żeby dzisiaj z nami pojechać na miejsce spoczynku, pierwszy raz od roku wsiadł na motocykl. To wielka trauma – mówi Adam Lewiński, który podobnie jak reszta jest członkiem gryfińskiej grupy motocyklowej o nazwie Wataha.

Krzysztof Orłowski zginął tragicznie na trasie S3 Szczecin – Świnoujście, na remontowanym odcinku za Kliniskami.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu