eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Wyjechali! Trzymamy kciuki za Przemka i Darka

Autor: Kamil Miler

Równo o godz. 10.00 dwoma busami w kierunku Świnoujścia wyruszyła gryfińska eskapada na pomoc Michałkowi. Stamtąd o godz. 12.00 pojadą na wschód, rozpoczynając walkę z czasem i własnymi słabościami, ponieważ w 24 godziny do pokonania będzie ponad 400 kilometrów na rowerze. Na pierwszym etapie trasy Przemkowi Baszakowi towarzyszyć będzie inny gryfinianin – Dariusz Ludwiczak

Gryfinianie chcąc nagłośnić akcję charytatywną postanowili dokonać nie lada sztuki. Przemek Baszak w 24 godziny zamierza przejechać na rowerze wzdłuż wybrzeża od Świnoujścia do Gdańska.

- Do przejechania będzie 411 km. Pośladki mówią, że to bez sensu, ale dam radę, dla Michałka musi się znaleźć kasa i tyle, najwyżej będą mnie pchać - mówi P. Baszak, którego eskortować będzie gryfiński bus prowadzony przez Kazimierza Koczana. Jadą w nim również Daniel Guz oraz partnerka Przemka - Sylwia i Daniela - Julita.

Okazuje się, że przez pierwsze godziny (ok. 60 km - od Świnoujścia do Pobierowa) obok Przemka na rowerze jechać będzie również inny gryfiński przedsiębiorca - Dariusz Ludwiczak.

Za obu panów trzymamy kciuki!

Na stronie egryfino.pl na bieżąco relacjonować będziemy przebieg gryfińskiej wyprawy. Jej celem jest nagłośnienie zbiórki na rzecz chorego na nowotwór Michałka. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z nią pod poniższym linkiem

POMÓŻMY MICHAŁKOWI