eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Wykryto koronawirusa u pracownika Biedronki przy ul. B. Chrobrego w Gryfinie

To już potwierdzona informacja. U jednego z pracowników Biedronki przy ul. Bolesława Chrobrego w Gryfinie potwierdzono zakażenie koronawirusem. Sklep został zamknięty, a pozostali pracownicy poddani kwarantannie

Komunikat sieci Biedronka:

Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego natychmiast reagujemy i będziemy reagować zawsze wtedy, kiedy nasze działania mogą je dodatkowo zwiększyć. Sklep sieci Biedronka przy ul. Bolesława Chrobrego w Gryfinie został zamknięty z powodu pozytywnego testu u pracownika tego sklepu. Zgodnie z zaleceniami Sanepidu wszyscy pozostali pracownicy tej placówki od wtorku zostali poddani kwarantannie.

Obecnie ten sklep będzie poddany dezynfekcji przez wyspecjalizowaną firmę i zostanie otwarty, gdy tylko będzie to możliwe. Jednocześnie zapraszamy klientów na zakupy do dwóch pozostałych sklepów naszej sieci w Gryfinie informując, że placówka przy ul. Sportowej 2A czynna jest w tym tygodniu całodobowo oraz przy ul. Asnyka 57 w godz. 6:00 do 24:00.

Biuro Prasowe sieci Biedronka

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu