eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Zaginął i się odnalazł

źródło: KPP Gryfino
źródło: KPP Gryfino

W poniedziałkowy wieczór (około godziny 22.00) Komenda Powiatowa Policji otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 68-letniego mężczyzny. Po godzinie 19.00 opuścił miejsce zamieszkania, udając się w nieznanym kierunku

Po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu starszego mężczyny niezwłocznie podjęte zostały czynnosci.

- Biorąc pod uwagę niesprzyjające warunkami atmosferycznymi oraz stan zdrowia zaginionego liczyła się każda minuta. Komendant Powiatowy Policji w Gryfinie zarządził alarm dla gryfińskiej komendy, chojeńskiego komisariatu, a także posterunków policji w celu zaangażowania w akcję poszukiwawczą jak największej liczby policjantów - mówi rzecznik KPP.

Oprócz funkcjonariuszy udział w działaniach brali również strażacy z OSP Mieszkowice i OSP Troszyn oraz członkowie Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego.

- Dzięki sprawnie przeprowadzonym działaniom oraz zaangażowaniu wszystkich osób biorących udział w poszukiwaniach, po niespełna godzinie 68-latek został odnaleziony cały i zdrowy. Po przebadaniu mężczyzny przez załogę pogotowia ratunkowego przekazany został rodzinie - mówi Jakub Kuźmowicz.

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu