eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Zgłoś swojego kandydata do "Bociana"

Już po raz szesnasty przyznane zostaną „Boiany”, nagrody starosty gryfińskiego. Organizator zaprasza do zgłaszania kandydatów do tegorocznej edycji konkursu

„Bociany” przyznawane są osobom, organizacjom lub instytucjom, które swoją działalnością promują powiat gryfiński. Nagrody podzielone są na trzy kategorie: kultura i sztuka, sport turystyka i rekreacja oraz pro publico bono.

- W tym roku również zamierzamy uhonorować tych, którzy mimo kolejnego, trudnego roku funkcjonowania w pandemii i związanej z nią ograniczeń wytrwale i z zaangażowaniem realizowały swoje pasje odnosząc liczne sukcesy, bądź też podejmowały różnorodne dobroczynne inicjatywy, promując tym samym nasz powiat na arenie wojewódzkiej, krajowej i międzynarodowej – mówią organizatorzy.

Podobnie jak przed rokiem, powiat zwrócił się w tej sprawie do mieszkańców regionu, zapraszając do zgłaszania kandydatów. Jeżeli znasz osobę, instytucję lub organizację, która zasługuje na wyróżnienie, wypełnij formularz, który znajduje się TUTAJ, a następnie prześlij wniosek pocztą lub przekaż osobiście do Starostwa Powiatowego w Gryfinie (ul. Sprzymierzonych 4), w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Nagroda Starosty Gryfińskiego”.

Termin zgłoszeń upływa 30 września.