eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Zmiana w fotelu dyrektora elektrowni!

Zaostrzający się konflikt pomiędzy elektrownianymi związkami zawodowymi a dotychczasowym dyrektorem ZEDO Piotrem Litwinem był najprawdopodobniej przyczyną, dla której w dyrektorskim fotelu od dzisiaj zastąpi go były poseł i europoseł Sylwester Chruszcz

Od jakiegoś czasu do naszej redakcji docierały głosy o zarysowującym się w Zespole Elektrowni Dolna Odra konflikcie między kierownictwem a reprezentowaną przez związki zawodowe załogą. Według naszych informacji, o czym nie informowały dotąd żadne media, tłem konfliktu miały być coraz śmielsze ruchy dyrekcji zmierzające do redukcji zatrudnienia.

O wszystkim poinformujemy w specjalnym materiale poświęconym aktualnej sytuacji w ZEDO, w najbliższym wydaniu Gazety Gryfińskiej już we wtorek 9 czerwca.

Urodzony w Głogowie Sylweter Chruszcz (wcześniej m.in. członek rady politycznej Ligi Polskich Rodzin oraz poseł z ramienia KP Kukiz’15) od 2019 r. związany jest z Prawem i Sprawiedliwością.

Polecamy wszystkim ciekawą lekturę informacji, które na temat sylwetki nowego dyrektora - strategicznego dla naszego regionu zakładu pracy - publikuje Wikipedia. Dostępne są po kliknięciu TUTAJ.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu