eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Znowu zatańczą najmłodsi

Zespół taneczny Step by Step zakończy swój pracowity sezon uroczystym koncertem w sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury.

Grupa prowadzona przez Katarzynę Pawlak skupia w swoich szeregach najmłodszych tancerzy w naszym mieście. Zespół jest niewątpliwą ozdobą większości imprez lokalnych, ale także coraz częściej reprezentuje nasz region podczas konkursów i festiwali o randze wojewódzkiej. W ostatni weekend młodzi tancerze już po raz trzeci reprezentowali nasz powiat podczas Wojewódzkich Konfrontacji Tanecznych, które tym razem odbyły się w Pyrzycach.

Teraz zespół wystąpi w naszym mieście prezentując publiczności kilkanaście układów tanecznych, które powstały w ciągu ostatnich kilku miesięcy pracy. Nie zabraknie oczywiście premier oraz nagrodzonych choreografii. Tradycyjnie zaprezentują się także mamy młodych tancerzy. Bilety w cenie 5 złotych będzie można nabyć na miejscu tuż przed imprezą. Koncert rozpocznie się w środę, 25 czerwca o godz.18.30 przy ul. Szczecińskiej 17. Na miejscu będzie można spróbować własnych wypieków oraz podziwiać i nabywać przedmioty wykonane przez instruktorów-plastyków Gryfińskiego Domu Kultury.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu