eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Zorganizują spontaniczne "Światełko do Nieba"?

W tym roku, na placu Barnima nie odbędą się oficjalne obchody Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Grupa gryfinian zamierza jednak spotkać się w tym miejscu na tradycyjne "Światełko do nieba". Jednocześnie apelują, by w spontanicznej akcji udział wzięli również inni mieszkańcy naszego miasta

- KOCHANI jutro w Gryfinie nie ma światełka do nieba więc może przyjdzmy sami na Barnima z zimnymi ogniami i zapalmy o 20? Udostępniajcie może się uda - zaapelowała za pośrednictwem Facebooka Aleksandra Misiuna-Gólcz.

Od jej wpisu minęło 16 godzin, a my otrzymaliśmy od czytelników kilka sygnałów w tej sprawie?

- Może warto nagłośnić to wydarzenie? - pisali do nas mieszkańcy miasta.

Tak więc czynimy, jednocześnie przypominając, że miejscem centralnym gryfińskiego finału WOŚP będzie tym razem Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie. Tam swoją siedzibę będzie miał sztab, a od godz. 17.00 odbywać się będą m.in. wokalne i taneczne prezentacje lokalnych artystów, pokazy pierwszej pomocy i orkiestrowy kiermasz przekazanych przez gryfinian fantów. Ich spis można znaleźć TUTAJ

Nie zabraknie tradycyjnych stoisk z domowymi ciastami, a od godz. 11.00 organizatorzy zapowiadają także możliwość skorzystania z usług… fryzjerów i makijażystów z Salonu Prestiż w Gryfinie. Wszystkie zebrane tego dnia pieniądze trafią do puszki WOŚP.

O godz. 14.00 rozpocznie się natomiast 22. Super Błyskawiczny Orkiestrowy Turniej Szachowy. Prócz zmagań na szachownicach przewidziano wystawę kompletów szachowych. 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu