eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

ZZPN wydał komunikat w sprawie piłkarskich rozgrywek

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej nie złożył broni. Działacze poinformowali dziś o tym, że szukają opcji, by dokończyć sezon 2019/20. Poniżej prezentujemy komunikat podpisany przez Jacka Sieberta, Przewodniczącego WGiE ZZPN

Informujemy, że w związku z sytuacją związaną z zawieszeniem rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2019/20 Wydział Gier i Ewidencji opracowuje alternatywne warianty dokończenia rozgrywek w zależności od terminu ich wznowienia, liczebności drużyn w grupach, terminów zakończenie sezonu, itp.

O szczegółach i formule ewentualnego dokończenia sezonu będziemy informować niezwłocznie po uzyskaniu zgody na wznowienie rozgrywek przez władze państwowe, samorządowe i PZPN.


Przypominamy, że zgodnie z uchwałą Zarządu PZPN z 12 marca br. w przypadku braku możliwości dokończenia obecnego sezonu, Zarząd ZZPN może podjąć decyzje o zasadach awansów i spadków, a w konsekwencji kształtu rozgrywek w sezonie 2020/21.


ZZPN przygotowuje różne warianty rozwiązań, które będą konsultowane z przedstawicielami klubów wszystkich klas rozgrywkowych

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu