eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Komentarz do artykułu "56-metrowy maszt tuż przy domach. Mieszkańcy protestują"

 1. domek na JP

  domek na JP

  Autor: Wojciech Małecki

  Autor: domek na JP

  Autor: Wojciech Małecki

  Autor: domek na JP

  Wiadomo coś więcej czy decyzja jest ostateczna oraz kiedy jest planowana budowa? Może jest jakaś kontr akcja gdzie można się podpisać pod poparciem tej inwestycji?
  Mieszkam w okolicy i póki co nie narzekam na LTE z Playa ale 5G to przyszłość i zdecydowanie by się tutaj przydała.

  Proszę zapytać na plebanii.

  A co plebania ma do tego? Proboszcz jest inwestorem?
  Jak zwykle brak poważnej dyskusji tylko argumenty na poziomie "Panie toż to się kury przestaną nieść."

  Dyskusja jest o tym, źe decyzja adminidtracyjna jest podjęta niezgodnie z prawem. Zakres oddziaływania jest szeroki z tego powodu, że ogranicza dostęp do słońca. Kościół wspiera dyktaturę i zwalcza ekologizm. Ja mam panele fotowoltaiczne i maszt może ograniczyć produkcję prądu. Ucieszy się Pan jeśli odetną dostęp do prądu?

  W jakim stopniu ogranicza dostęp do słońca? O ile procent będzie mniej nasłoneczniona Pańska posesja z powodu budowy masztu? Jakie straty poniesie Pan w wyniku mniejszej efektywności paneli? Jak rozumiem ciągle rozmawiamy o maszcie a nie o budowie 20 piętrowego wieżowca?
  Jeżeli decyzja administracyjna została podjęta niezgodnie z prawem to od tego są audyty oraz prokuratura a nie straszenie ludzi brakiem słońca czy też technologia 5G która ma zdecydowanie mniejsze oddziaływanie niż LTE. Proszę być uczciwym i powiedzieć wprost że chodzi tylko i wyłącznie o spadek wartości nieruchomości w okolicy a nie żadne słońce czy 5G bo robicie tylko ludziom wodę z mózgu.

  +9 -1 Odpowiedz Zgłoś

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu