eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Komentarz do artykułu "56-metrowy maszt tuż przy domach. Mieszkańcy protestują"

 1. Paweł Pijus Pierwszy

  Paweł Pijus Pierwszy

  Autor: themac

  Autor: Paweł Pijus Pierwszy

  Autor: Monter

  Ludziom którzy wierzą w brednie o szkodliwości 5G radzę przeprowadzić się do buszu, mieszkacie w domu z wifi, wasze komputery, telefony, sprzęt agd mają połączenie przez wifi, ba niektórzy mają naszpikowane elektronika domy i samochody i mówicie ze masz was zabije? Wasze mózgi już są martwe jeżeli wierzycie w takie brednie.

  A Ty pokaż mi badania, które udowadniają, że 5G nie ma szkodliwego wpływu na otoczenie. Nie tacy fachowcy jak Ty nie potrafią tego udokumentować, a skoro 5G ma być skuteczniejsze od dotychczasowych opcji, to raczej jego sygnał jest mocniejszy. Nie będę udawał znawcy i nie opowiem się za żadną ze stron, ale jeśli ktoś ma jakieś obawy w związku z czymś nieznanym, to ma do tego święte prawo. Jeśli natomiast ktoś ma podobne myślenie do Twojego, to pozostaje Wam obejrzeć coś na TVP, TVN, Polsacie lub innym "źródle prawdy", zjeść sobie chińską zupkę z Radomia, do tego jakąś pięknie zapakowaną szyneczkę, popić pysznym sokiem z kartonu i być szczęśliwym, że wszystko jest ok. Idźcie za tłumem, a będzie super!!!

  A Ty pokaż mi badania, które udowodnią że 5G MA WPŁYW NA OTOCZENIE !

  Przecież napisałem, że nie opowiadam się za żadną ze stron, bo się na tym nie znam. Trafiłem natomiast na materiały, które mówią, że ludzie, którzy chcą zakładać 5G nie są w stanie pokazać dowodu, że nie ma ono ŻADNEGO wpływu na ludzi czy otoczenie. Na mój łeb, skoro to są fale elektromagnetyczne czy jakieś tam inne, to raczej nie jest to powietrze czy próżnia. I skoro to coś "podróżuje" z punktu A do punktu B, to jak napotka coś po drodze, to na to oddziałowuje. Podobnie jest ze szczepionkami, bo choć sam szczepię dzieci, to nie mam pewności czy dobrze robię, bo nie wiem co tam jest wszczykiwane, a ŻADEN lekarz nie podpisze się pod tym, że szczepionka jest całkowicie bezpieczna i nie spowoduje skutków ubocznych. Pozwól więc ludziom mieć wątpliwości i zastanawiać się nad tym co nas otacza, a nie iść w ślepo w to co proponuje większość. I następnym razem, zanim się tak podniecisz, to przeczytaj ze zrozumieniem to do czego się odnosisz. Bo inaczej możesz za szybko dojść.

  +2 -3 Odpowiedz Zgłoś

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu