eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Komentarz do artykułu "Zmarła Alina Polak. Miała 26 lat"

 1. Agata

  Agata

  Skoro taki ciekawy to Ci odpowiem - w ogole mnie nie interesuje w vo kto wierzy a jeszcze prościej pisząc kolo tylka mi to lata, bo to nie Ja daje sobie siano z głowy robic :) a zdanie swoje mam i mogę je wypowiadać jeszcze :)


  Autor: terefere

  Autor: Agata

  Przestańcie pieprzyc o tym bogu nie ma żadnego bozka wszechmogącego i im szybciej to pojmiecie tym lepiej dla was, gadanie na poziomie 2 latka któremu można wmówić ze ziemia jest plaska ... patrzcie lepiej co robicie z ziemia jak postępujecie jak wycinacie lasy wciskacie w jedzenie wszelkie "g" byle by więcej ważyło i drożej się sprzedało, warzywa i owoce psikacie laxda chemia jaka wpadnie wam w ręce, śmieci walicie do jednego wora kupujecie ubrania na ilość nie na jakość... sięgnijcie po rozum do głowy im więcej takich glupst tym coraz częściej nasze organizmy będą mutować takie rzeczy. Ala byla wspaniala dziewczyna, dużo spokoju czasu i zdrowia dla męża i maluszka.


  Co Cię obchodzi w co kto wierzy? Tak jak Ty możesz wypisywać swoje myśli o wycinaniu lasów i wrzucaniu śmieci do jednego worka, tak inny ma prawo pisać o Bogu.

  PS. Wyrazy współczucia dla rodziny.

  +0 -1 Odpowiedz Zgłoś

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu